subscribe: Posts | Comments

Meie toetajale

 

Meie toetajaks võivad olla kõik inimesed ja organisatsioonid, kes soovivad anda oma panuse autismispektri häirega inimeste elu parandamisse Eestis. Kui tunnete, et tahate ja saate neid inimesi toetada kas nõu või jõuga, siis oleme avatud kõigile toetajatele.

Autismivaldkonna vanima organisatsioonina Eestis aitame autismispektri häirega inimestel läbi elukaare saada vajalikku tuge, selleks aidates jagada infot ja õpetust kõigile võrgustiku liikmetele. Koostöös teiste organisatsioonide, spetsialistide, kohalike omavalitsustega aitame tõsta autismispektri häirega inimeste ja nende perede elukvaliteeti.

Soovime meie toetajad ka veebilehel märkida!

Kui olete valmis oma teadmiste-oskustega meid toetama – võtke meiega ühendust autismeesti(ät)gmail.com !

Kui olete valmis meid toetama rahaliste vahenditega – meie arvelduskontole saate annetada teile sobiva summa!

Eesti Autismiühing

Arveldusarve nr EE672200221035410732 Swedbank

Eesti Autismiühing on kantud tulumaksusoodustusega mittetulundusühingute nimekirja.

 

ma-armastan-aidata

Swedbank Annetuskeskuse annetuste abil andsime välja C. De Bruin raamatu „5 küsimust“, mis on abiks laste käitumise erisuste ja põhjuste mõistmisel ning annab konkreetseid näpunäiteid vanematele ja spetsialistidele.

 

 

 

Lux_Logo_cmykAlates 2013.aasta detsembrist toetas meie tegevust Lux Eesti OÜ, annetades iga tehtud kodukülastuse pealt. Annetust kasutasime Susanne Schäferi raamatu “Tähed, õunad ja kumer klaas” tõlkimiseks ja kirjastamiseks.